
Kirjeldus
2 - juhi maapinna plokk; 16 mm²; külje- ja keskpunkti märgistus; DIN - raudtee 35 x 15 ja 35 x 7,5; Lükake - Cage Clamp® -is; 16,00 mm²; rohelisekollane
Maapinna terminaliplokk, 2016 seeria, push - Cage Clamp® -is
Viga - tasuta elektriinstallatsioonid on selle maapealse klemmiploki abil tagatud (üksuse number 2016 - 7607). Maapinna klemmiplokk toimib ka toitemoodulina. Ribade pikkus peab juhtmete ühendamisel selle maapealse klemmiplokiga olema vahemikus 18 mm kuni 20 mm. Juhtide terminalid koos push - -ga Cage Clamp® -is edestab see toode võistlust. Push - Cage Clamp® Connection Technology in on ideaalne kõigi juht tüüpide ühendamiseks. Nii tahkeid kui ka peeneid - luhtunud juhtmetega juhtseadmeid saab sisse lükata, ilma et oleks vaja kasutada mõnda tööriista - tänu sellele, et see on kõik tänu Pluggble'ile. See maapealse klemmiplokk sobib juhi ristlõigetele vahemikus 0,5 mm² kuni 16 mm². Sellega on kaasas üks tase ja kaks klambripunkti ühe potentsiaali ühendamiseks. Roheline - kollane korpus on valmistatud isolatsiooniks polüamiidist (PA66). Need paigaldamise raudteelehe klemmiplokid on paigaldatud DIN-35 rööbaste abil.
Hinnangud IEC/en - märkmed
| Hindevool (märkus) | 15 mm kõrgused DIN-35 rööpad kasutatakse voolukoormuse jaoks, mis on kõrgem kui 76 A! |
Ühenduse andmed
| Kinnitusühikud | 2 |
| Potentsiaalide koguarv | 1 |
| Tasemete arv | 1 |
| Hüppajapesade arv | 2 |
Ühendus 1
| Ühendustehnoloogia | Lükake - puuri klambris® |
| Aktiveerimistüüp | Töövahend |
| Ühendatavad juhimaterjalid | Vask |
| Nominaalne rist - sektsioon | 16 mm² |
| Tahke juht | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Tahke juht; Push - lõpetamisel | 6… 16 mm² / 14… 6 AWG |
| Peen - luhtunud juht | 0,5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Peen - luhtunud juht; isoleeritud ferruliga | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Peen - luhtunud juht; Ferrule; Push - lõpetamisel | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| Märkus (dirigendi rist - jaotis) | Sõltuvalt juhi karakteristikust saab väiksema risti - jaotisega dirigendi sisestada ka push - kaudu. AWG spetsifikatsioonid teisendati vastavalt IEC -le. |
| Riba pikkus | 18… 20 mm / 0,71… 0,79 tolli |
| Juhtmestik | Esikülg - sisestusjuhtmestik |
Füüsilised andmed
| Laius | 12 mm / 0,472 tolli |
| Kõrgus | 85,7 mm / 3,374 tolli |
| Sügavus ülemisest - servast - raudtee | 40,8 mm / 1,606 tolli |
Mehaanilised andmed
| Paigaldusliik | DIN-35 raudtee |
| Märgistustase | Kesk-/küljemärgistus |
Materiaalsed andmed
| Märkus (materiaalsed andmed) | Teavet materiaalsete spetsifikatsioonide kohta leiate siit |
| Värvus | roheline - kollane |
| Materiaalgrupp | I |
| Isolatsioonimaterjal (peamine korpus) | Polüamiid (PA66) |
| Tuleohtlikkuse klass UL94 kohta | V0 |
| Tulekoormus | 0,062MJ |
| Kaal | 43,6g |
Keskkonnanõuded
| Töötlemistemperatuur | -35… +85 kraad |
| Pidev töötemperatuur | -60… +105 kraad |
Äriandmed
| Tooterühm | 22 (topjob s) |
| PU (SPU) | 20 tk |
| Pakendi tüüp | kast |
| Lähteriik | Pl |
| Gtin | 4045454725112 |
| Tollitariif | 85369010000 |
Toote klassifikatsioon
| USPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-41 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-41 |
| ETIM 9.0 | EC000901 |
| ETIM 8.0 | EC000901 |
| ECCN | USA klassifikatsiooni pole |
Keskkonnatoodete järgimine
| Cas - nr. | 7439-92-1 |
| Jõudke kandidaatide nimekirja aine | Juhtkond |
| ROHSi vastavuse olek | Nõuetele vastav vabastus |
| ROHSi vabastus | 6(c) 7(a) 7(c)-I 7 (c) - ii |
Kuum tags: 2016-7607, Hiina 2016-7607 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







