
Kirjeldus
1 - dirigent tht naisühendus sirge; vajutage nuppu -; Push-sisselaskeava klamp®; 1,5 mm²; Tihvti vahekaugus 3,5 mm; 10-poolane; 1,0 mm Ø jootetihvt; 1,50 mm²; helehall
Naissoost pistik/pistikupesa, 2091 seeria, nupuga -
Naissoost pistikupesa, üksuse number 2091 - 1180, tagab veatu elektrilise paigaldamise. Seadme kujundamisel tuginege tõestatud usaldusväärsusele: PCB -pistikud pakuvad laia valikut rakendusvõimalusi. See naisühendus/pistikupesa nõuab juhi ühenduse jaoks 8–9 mm. See toode kasutab CAGE CLAMP® tehnoloogias push -. Push - in Cage Clamp® on hooldus - tasuta universaalne pistik kõigi juhtliikide jaoks, millele on lisatud otsene ühendamine: push - in. Nii jäigad juhtkonnad kui ka luhtunud juhtmetega juhid saab otse tööriistadeta ühendada. Juhtide eeltöötlemist, nt, ferruleid kriminates, ei ole vaja. Mõõtmed on (lai x kõrgus x sügavus) (35 x 14 x 11,4) mm. Sõltuvalt juhi tüübist sobib see naisühendus/pistikupesa juhtse risti - sektsioonide jaoks vahemikus 0,2 mm² kuni 1,5 mm². Kontaktide pind on tina. Seda naissoost pistikut/pistikupesa aktiveerib nupu -. Picomax® on kompaktne ja uuenduslik pistikute süsteem. Ühe CR-NI terase vedru kontaktjõudu kasutatakse siin kaks korda-mitte ainult juhi ühendamiseks, vaid ka pistikupesa kontakti saamiseks. PCB -pistik joodetakse THT abil. Juht sisestatakse pinnale 90 -kraadise nurga alla.
Ühenduse andmed
| Kinnitusühikud | 10 |
| Potentsiaalide koguarv | 10 |
| Ühendustüüpide arv | 1 |
| Tasemete arv | 1 |
Ühendus 1
| Ühendustehnoloogia | Lükake - puuri klambris® |
| Aktiveerimistüüp | Vajutage nuppu - |
| Käivitussuund 1 | Operatsioon paralleelselt juhi sisenemisega |
| Tahke juht | 0,2… 1,5 mm² / 24… 14 AWG |
| Peen - luhtunud juht | 0,2… 1,5 mm² / 24… 14 AWG |
| Peen - luhtunud juht; isoleeritud ferruliga | 0,25… 0,75 mm² |
| Peen - luhtunud juht; isoleerimata ferruliga | 0,25… 1,5 mm² |
| Riba pikkus | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 tolli |
| Juhi ühenduse suund PCB -ga | 90 kraad |
| Poolus | 10 |
Füüsilised andmed
| Tihvtide vahekaugus | 3,5 mm / 0,138 tolli |
| Laius | 35 mm / 1,378 tolli |
| Kõrgus | 14 mm / 0,551 tolli |
| Sügavus | 11,4 mm / 0,449 tolli |
| Joodiseisundi pikkus | 3,6mm |
| Jootenõela läbimõõt | 1mm |
| Puuritud augu läbimõõt tolerantsiga | 1.2 (+0.1)mm |
Mehaanilised andmed
| Muutuv kodeerimine | Mitte |
| Anti - pöörlemiskaitse | Jah |
Pistik - ühenduses
| Kontaktitüüp (Pleggable pistik) | Naissoost pistik/pistikupesa |
| Pistik (ühenduse tüüp) | PCB jaoks |
| Mittevastavus | Mitte |
| Ühendamine ilma tihvti vahekauguseta | Jah |
| Paaritussuund PCB -le | 90 kraad |
| Pistiku - lukustamine ühenduses | mitte ükski |
PCB kontakt
| PCB kontakt | Tht |
Materiaalsed andmed
| Märkus (materiaalsed andmed) | Teavet materiaalsete spetsifikatsioonide kohta leiate siit |
| Värvus | helehall |
| Materiaalgrupp | I |
| Isolatsioonimaterjal (peamine korpus) | Polüftalamiid (PPA GF) |
| Tuleohtlikkuse klass UL94 kohta | V0 |
| Kinnitusvedrumaterjal | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmaterjal | Elektrolüütiline vask (ECu) |
| Kontaktplaatimine | Tina |
| Tulekoormus | 0,015MJ |
| Kaal | 5,4g |
Keskkonnanõuded
| Piirangutemperatuurivahemik | -60… +100 kraad |
| Töötlemistemperatuur | -35… +60 kraad |
Äriandmed
| Tooterühm | 26 (Picomaxi pistikud) |
| PU (SPU) | 100 tk |
| Pakendi tüüp | kast |
| Lähteriik | De |
| Gtin | 4050821162469 |
| Tollitariif | 85366990990 |
Toote klassifikatsioon
| USPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-04-02 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-04-02 |
| ETIM 9.0 | EC002637 |
| ETIM 8.0 | EC002637 |
| ECCN | USA klassifikatsiooni pole |
Keskkonnatoodete järgimine
| ROHSi vastavuse olek | Nõuetele vastav vabastus |
Kuum tags: 2091-1180, Hiina 2091-1180 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







