
Kirjeldus
2 - dirigendi kandja terminali plokk; nupuga -; täiendava hüppaja asendiga; DIN - raudtee 35 x 15 ja 35 x 7,5; 2,5 mm²; Push-sisselaskeava klamp®; 2,50 mm²; oranž
Moodulite ja pistikute põhiterminal, 2202 seeria, nupuga -
See moodulite ja pistikute põhiterminal, üksuse number 2202 - 1962, keskendub sujuvale elektrilisele paigaldamisele. See moodulite ja pistikute põhiterminal nõuab juhi ühenduse jaoks triibu pikkus 10–12 mm. See toode kasutab CAGE CLAMP® tehnoloogias push -. Push - CAGE CLAMP® Connection Technology in võimaldab kõigi juht tüüpide täiuslikku ühendada. Otsese paaritumise lisa eelis võimaldab ühendada juhte piisava veidratakistusega, samuti peene - luhtunud juhtseadmega, millel on tööriistad. Sõltuvalt juhi tüübist sobib see moodulite ja pistikute põhiterminal juhi ristlõikeks vahemikus 0,25 mm² kuni 4 mm². See toode sobib teatud EX -rakenduste jaoks (vt toote andmelehte).
Ühenduse andmed
| Kinnitusühikud | 2 |
| Potentsiaalide koguarv | 2 |
| Tasemete arv | 1 |
| Hüppajapesade arv | 3 |
Ühendus 1
| Ühendustehnoloogia | Lükake - puuri klambris® |
| Aktiveerimistüüp | Vajutage nuppu - |
| Ühendatavad juhimaterjalid | Vask |
| Nominaalne rist - sektsioon | 2,5 mm² |
| Tahke juht | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Tahke juht; Push - lõpetamisel | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Peen - luhtunud juht | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Peen - luhtunud juht; isoleeritud ferruliga | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Peen - luhtunud juht; Ferrule; Push - lõpetamisel | 1… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| Märkus (dirigendi rist - jaotis) | Sõltuvalt juhi karakteristikust saab väiksema risti - jaotisega dirigendi sisestada ka push - kaudu. |
| Riba pikkus | 10… 12 mm / 0,39… 0,47 tolli |
| Juhtmestik | Esikülg - sisestusjuhtmestik |
Füüsilised andmed
| Laius | 5,2 mm / 0,205 tolli |
| Kõrgus | 72,9 mm / 2,87 tolli |
| Sügavus ülemisest - servast - raudtee | 32,9 mm / 1,295 tolli |
Mehaanilised andmed
| Paigaldusliik | DIN-35 raudtee |
| Märgistustase | Kesk-/küljemärgistus |
Materiaalsed andmed
| Märkus (materiaalsed andmed) | Teavet materiaalsete spetsifikatsioonide kohta leiate siit |
| Värvus | oranž |
| Materiaalgrupp | I |
| Isolatsioonimaterjal (peamine korpus) | Polüamiid (PA66) |
| Tuleohtlikkuse klass UL94 kohta | V0 |
| Tulekoormus | 0,183MJ |
| Tähtaja värv | oranž |
| Kaal | 7,9g |
Keskkonnanõuded
| Töötlemistemperatuur | -35… +85 kraad |
| Pidev töötemperatuur | -60… +105 kraad |
Äriandmed
| PU (SPU) | 50 tk |
| Pakendi tüüp | Kast |
| Lähteriik | De |
| Gtin | 4066966729559 |
| Tollitariif | 85369010000 |
Toote klassifikatsioon
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | USA klassifikatsiooni pole |
Keskkonnatoodete järgimine
| ROHSi vastavuse olek | Nõuetele |
Kuum tags: 2202-1962, Hiina 2202-1962 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







