
Kirjeldus
1-juhtivtöötaja naissoost pistik; Cage Clamp®; 2,5 mm²; Tihvti vahekaugus 5 mm; 3-poolv; Külgmised lukustuskansid; hall
Naise pistik/pistikupesa, seeria 231 koos puuri klambriga
See naisühendus/pistikupesa (üksuse number 231 - 103/037 - 000) keskendub õigele elektrilisele paigaldamisele. Seadme kujundamisel tuginege tõestatud ohutusele: PCB -pistikud pakuvad laia valikut rakendusvõimalusi. See naisühendus/pistikupesa nõuab juhi ühenduse jaoks 8–9 mm. See toode kasutab Cage Clamp® tehnoloogiat. Usaldusväärne ja hooldus - tasuta puuri Clamp® Universal Connection võimaldab igat tüüpi juhte ühendada puuri klambri abil, ilma et oleks vaja eeltöötlust. Seetõttu pole traadi otsa kinnitamine enam vajalik. Mõõtmed on (lai x kõrgus x sügavus) (31,6 x 14,3 x 29,6) mm. Sõltuvalt juhi tüübist on naissoost pistik/pistikupesa loodud juhtse risti - sektsioonide jaoks vahemikus 0,08 mm² kuni 2,5 mm². Kontaktpind on tina. See naisühendus/pistikupesa on aktiveeritud käivitava tööriista abil. Wago MCS - "Mitmeühendussüsteem" koosneb kokku seitse perekonda, mille platsid on vahemikus 2,5 mm kuni 10,16 mm, ja pakub laias valikus rakendusvõimalusi, mille juhtse ristlõikega vahemik on vahemikus 0,08 kuni 25 mm².
Ühenduse andmed
| Kinnitusühikud | 3 |
| Potentsiaalide koguarv | 3 |
| Ühendustüüpide arv | 1 |
| Tasemete arv | 1 |
Ühendus 1
| Ühendustehnoloogia | Puuriklamber® |
| Aktiveerimistüüp | Töövahend |
| Käivitussuund 1 | Operatsioon paralleelselt juhi sisenemisega |
| Käivitussuund 2 | Toiming, mis on risti juhi sisenemisega |
| Tahke juht | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Peen - luhtunud juht | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Peen - luhtunud juht; isoleeritud käepidemega | 0,25… 1,5 mm² |
| Peen - luhtunud juht; isoleerimata ferruliga | 0,25… 2,5 mm² |
| Riba pikkus | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 tolli |
| Poolus | 3 |
| Dirigendi sisenemissuund paaritussuunale | 0 kraad |
Füüsilised andmed
| Tihvtide vahekaugus | 5 mm / 0,197 tolli |
| Laius | 31,6 mm / 1,244 tolli |
| Kõrgus | 14,3 mm / 0,563 tolli |
| Sügavus | 29,6 mm / 1,165 tolli |
Mehaanilised andmed
| Muutuv kodeerimine | Jah |
| Anti - pöörlemiskaitse | Jah |
Pistik - ühenduses
| Kontaktitüüp (Pleggable pistik) | Naissoost pistik/pistikupesa |
| Pistik (ühenduse tüüp) | juhi jaoks |
| Mittevastavus | Mitte |
| Ühendamine ilma tihvti vahekauguseta | Mitte |
| Pistiku - lukustamine ühenduses | lukustushoob |
Materiaalsed andmed
| Märkus (materiaalsed andmed) | Teavet materiaalsete spetsifikatsioonide kohta leiate siit |
| Värvus | hall |
| Materiaalgrupp | I |
| Isolatsioonimaterjal (peamine korpus) | Polüamiid (PA66) |
| Tuleohtlikkuse klass UL94 kohta | V0 |
| Kinnitusvedrumaterjal | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmaterjal | Vasesulam |
| Kontaktplaatimine | Tina |
| Tulekoormus | 0,202MJ |
| Kaal | 7g |
Keskkonnanõuded
| Piirangutemperatuurivahemik | -60… +100 kraad |
| Töötlemistemperatuur | -35… +60 kraad |
Keskkonnatestimine (keskkonnatingimused)
| Testi spetsifikatsioon Raudteerakendused - veerevad - elektroonilised seadmed | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Testimisprotseduuri raudteerakendused - veerevad varustuse seadmed - šok- ja vibratsioonitestid | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Spektri/installi asukoht | Tervise eluea test, 1. kategooria, klass A/B |
| Funktsiooni test müraga - nagu vibratsioon | Test läbis vastavalt standardi 8. jaole |
| Sagedus | f1 = 5 Hz kuni F2 = 150 Hz |
| Kiirendus | 0,101G (kõigi telgede jaoks kasutatud kõrgeim katsetase) |
| Testi kestus telje kohta | 10 minutit. |
| Katsesuund | X, y ja z teljed |
| Kontaktide tõrgete/katkestuste jälgimine | Möödunud |
| Pinge languse mõõtmine enne ja pärast iga telge | Möödunud |
| Simuleeritud tööelukatse läbi müra suurenenud taseme - nagu vibratsioon | Test läbis vastavalt standardi 9. jaole |
| Sagedus | f1 = 5 Hz kuni F2 = 150 Hz |
| Kiirendus | 0,572 g (kõigi telgede jaoks kasutatud kõrgeim katsetase) |
| Testi kestus telje kohta | 5 h |
| Katsesuund | X, y ja z teljed |
| Laiendatud testi ulatus: kontaktvead/katkestused | Möödunud |
| Pikendatud testi ulatus: pinge languse mõõtmine enne ja pärast iga telge | Möödunud |
| Šokk -test | Test läbis vastavalt standardi 10. jaole |
| Šokkvorm | Pool siinus |
| Kiirendus | 5G (kõrgeim katsetase, mida kasutatakse kõigi telgede jaoks) |
| Šoki kestus | 30 ms |
| Šokkide arv telje kohta | 3 POS. und 3 neg. |
| Katsesuund | X, y ja z teljed |
| Laiendatud testi ulatus: kontaktvead/katkestused | Möödunud |
| Pikendatud testi ulatus: pinge languse mõõtmine enne ja pärast iga telge | Möödunud |
| Vibratsioon ja šokistressivarustuse seadmed | Möödunud |
Äriandmed
| Tooterühm | 3 (Multi Conn. Süsteem) |
| PU (SPU) | 50 tk |
| Pakendi tüüp | kast |
| Lähteriik | De |
| Gtin | 4044918338080 |
| Tollitariif | 85366990990 |
Toote klassifikatsioon
| USPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-03-09 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-03-09 |
| ETIM 9.0 | EC002638 |
| ETIM 8.0 | EC002638 |
| ECCN | USA klassifikatsiooni pole |
Keskkonnatoodete järgimine
| ROHSi vastavuse olek | Nõuetele |
Kuum tags: 231-103/037-000, Hiina 231-103/037-000 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







