
Kirjeldus
Need ovaalsed LED -id on spetsiaalselt loodud täielikuks - värvi videoekraanide, digitaalsete stendide ja reisijate - teabemärkide jaoks. Ovulaalsete kiirgusmuster ja kõrge helendav intensiivsus tagavad, et need seadmed sobivad suurepäraselt ereda päikesevalguse või vähese energiatarbimise välistingimustes.
Need lambid on valmistatud täiustatud optilise - klassi epoksüga, mis pakub suurepärase kõrge - temperatuuri ja kõrge - niisutamissignaali ja signaalide rakendustes niisutatud jõudlus. Kapseldamisvaik sisaldab- uv materjali, et vähendada pikka {5 {5 {}.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Rohelised LED -id |
| Kinnitusstiil: | Läbi augu |
| Pakett / juhtum: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 527 nm |
| Valgustusvärv: | Roheline |
| Kui - edasi vool: | 20 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 3.4 V |
| Võimsuse hinnang: | 140 MW |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 5,1 mm x 3,7 mm |
| Läätse kuju: | Ovaalne |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | C5SMF - GJF |
| Pakend: | Laskemoonapakk |
| Bränd: | Cree LED |
| Kõrgus: | 7 mm |
| LED -suurus: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Pikkus: | 5,1 mm |
| Helendav intensiivsus: | 4400 MCD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 95 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 2500 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 100 kraadi x 40 kraadi |
| VR - pöördpinge: | 5 V |
| Laius: | 3,7 mm |
Kuum tags: c5smf - gjf - cw34q7t2, Hiina c5smf - gjf - cw34q7t2 tootjad, tarnijad, tehas, tehas, tehas
Paari:XTEAWT-00-0000-00000HCE7
Järgmise:C503b - gan - cb0f0791
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







