
Kirjeldus
SMD LEDS on pakendatud tööstuse standardpaketisse. Nendel LED -idel on kõrge usaldusväärsuse jõudlus ja need on loodud töötama laias valikus keskkonnatingimustes. See kõrge usaldusväärsuse funktsioon muudab need ideaalselt sobivaks kasutamiseks valgustuse rakendustingimustes. Selle lai vaatenurk muudab need LED -id ideaalselt kanali kirja jaoks või üldise taustvalgustuse ja valgustuse jaoks - rakendused. Lame ülemine kiirguspind võimaldab neil LED -del kergete torudega paaritumise lihtsaks.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | PLCC-4 |
| Valgustusvärv: | Jahe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 5500 K |
| Helendav intensiivsus: | 1,8 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 7 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 75 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 30 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 3.6 V |
| Võimsuse hinnang: | 147 MW |
| Pikkus: | 3,2 mm |
| Laius: | 2,8 mm |
| Kõrgus: | 1,9 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 2,4 mm |
| Objektiivi kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 2000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Vr - vastupinge: | 5 V |
| Ühiku kaal: | 0,005679 oz |
Kuum tags: cla1a - wkw - cxbyb453, China CLA1a - wkw - cxbyb453 tootjad, tarnijad, tehas, tehas, tehas
Paari:Xpgbwt - He-0000-00H8G
Järgmise:MHBAWT-0000-000C0BE250E
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







