
Clq6b - tkw - S1L1R1H1H1TBBBB7935BB3
Multi - värvi LEDS rgb - valge SMD 5050Case suurusega LED
Kirjeldus
Need SMD LED -id on pakendatud tööstuse standardsesse PLCC8 paketisse. Need suure jõudlusega 4 värvi SMT LED -id on loodud töötama laias valikus rakendustes. Lai vaatenurk ja kõrge heledus muudavad need LED -id sobivaks märgistusteks.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Multi - värvidirektorid |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | RGBW LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | PLCC-8 |
| Valgustusvärv: | RGB, neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 622 nm, 527 nm, 467 nm, 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 14 LM, 32 LM, 9,5 LM, 43 LM |
| Kui - edasi vool: | 100 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.1 V, 3 V, 3.1 V, 2.9 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 5 mm x 5 mm |
| Objektiivi kuju: | Ruut |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Bränd: | Cree LED |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 75 min |
| Kõrgus: | 1,1 mm |
| Pikkus: | 5 mm |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Toote tüüp: | Multi - värvidirektorid |
| Tehasepaki kogus: | 4000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Laius: | 5 mm |
Kuum tags: clq6b - tkw - S1L1R1H1H1TBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB3, CINAT CLQ6B - TKW {- S1L1R1H1H1H1H1TBBBBBBBBBBBBBBBB3 MOOTSEERS, SASAKS, SABERITEERIMISEKS, VABARITSIOON
Paari:CXA1512-0000-000F00M235G
Järgmise:Uhd1110 - fka-cl1a13r3q1bbqfmf3
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







