
CMA1306-0000-000N0U0A0A30G
Valged LEDS White 3000 K 90-CRI, XLAMP CMA1306-36V
Kirjeldus
XLAMP® kõrge - praegune LED -massiivi perekond on optimeeritud parima klassi luumeni väljundiks, tõhususe ja töökindluse jaoks kõrge draivimisvoolu korral. XLAMP CMA LED -id jagavad samu pakettkujundust ja Les -suurusi nagu Cree LED -i tööstus - juhtiv CXA2 standardtihedus LED -id, võimaldades valgustuse tootjatel käsitleda mitmesuguseid jõudlusnõudeid sellistele rakendustele nagu näiteks rööplus, langus ja välitingimustes valgus, kasutades ühte lihtsat- {5} kasutamise platvorm. XLAMP kõrge vooluga LED-massiivid on saadaval kaheastmeliste, 3-etapiliste ja 5-astmeliste Easywhite® prügikastides.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 719 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 116 DIM |
| Kui - edasi vool: | 200 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 36 V |
| Võimsuse hinnang: | 7.2 W |
| Pikkus: | 13,35 mm |
| Laius: | 13,35 mm |
| Kõrgus: | 1,15 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 140 C |
| Läätse värv: | Kollane |
| Läätsede mõõtmed: | 6 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Bränd: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 100 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0,260886 oz |
Kuum tags: CMA1306-0000-000N0U0A0A30G, Hiina CMA1306-0000-000N0U0A30G tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







