
CMB1306-R160-000F0U0A0A30G
Valged LEDS White 3000 K 90-CRI, XLAMP CMB1306-18V
Kirjeldus
XLAMP® CMB perekond pakub tööstust - juhtimisjuhi tihedus ja efektiivsus Cree LEDi paketi ja LES -i suurustes. Uusima COB -tehnoloogiaplatvormi abil pakub CMB perekond NO - ohustatud jõudluse uuendamist olemasolevatele CXA, CXB ja CMA tooteperedele, säilitades nendega mehaanilise ja optilise ühilduvuse. XLAMP CMB LED -id on optimeeritud lisatasude siseruumides valgustuse rakenduste jaoks, sealhulgas rada, koha ja langus, samuti välivalgustus.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 852 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Kui - edasi vool: | 200 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 18 V |
| Võimsuse hinnang: | 7 W |
| Pikkus: | 13,35 mm |
| Laius: | 13,35 mm |
| Kõrgus: | 1,15 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Kollane |
| Läätsede mõõtmed: | 6 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | CMB |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 160 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
Kuum tags: CMB1306-R160-000F0U0A0A30G, Hiina CMB1306-R160-000F0U0A0A30G tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Paari:CXA1820-0000-000N0UP240G
Järgmise:Clq6c - tkw - S1L1R1H1RBBB7935AA3
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







