
CXA1507-0000-000F00G230G
Valged LEDS White 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA1507-18V
Kirjeldus
XLAMP® CXA1507 LED -massiiv laiendab Cree LEDi kõrgvoolu, mitme DIE massiivide perekonda väiksemas ja hõlpsasti kasutatavas platvormis. XLAMP LED -valgusklassi usaldusväärsusega võimaldab CXA1507 väikese ühtlase pinnaga nii suuna- kui ka mittesuunalisi valgustusrakendusi, sealhulgas lampide moderniseerimist ja valgustite kujundusi. CXA1507, mis on saadaval kahekordse, 3 -astmelise ja 4 -astmelise värvi konsistentsiga ning millel on 9 -mm optiline allikas. CX perekonna LED -disainijuhend pakub põhiteavet CXA1507 LED -i kasutamise nõuete kohta Luminaire Designsis edukalt.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 780 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Kui - edasi vool: | 400 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 18 V |
| Võimsuse hinnang: | 14.8 W |
| Pikkus: | 15,85 mm |
| Laius: | 15,85 mm |
| Kõrgus: | 1,7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 8,9 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | CXA1507 |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Cree LED |
| LED -suurus: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 100 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
Kuum tags: CXA1507-0000-000F00G230G, Hiina CXA1507-0000-000F00G230G tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







