
CXA2520-0000-000N0UP440G
Valged LEDS White 4000 K 90-CRI, XLAMP CXA2520-36V
Kirjeldus
XLAMP® CXA2520 LED -massiiv laiendab Cree LEDi kõrgvoolu, mitme DIE massiivide perekonda, pakkudes suure jõudlusega lihtsal -, et - kasutada platvormi. XLAMP LED -valgusklassi usaldusväärsusega võimaldab CXA2520 vormiriietuspind nii suuna- kui ka mittesuunalisi valgustusrakendusi ja valgustite kujundusi. CXA2520 on saadaval kaheastmelise, 3-etapilise ja 4-etapilise värvi konsistentsiga ning millel on 19 mm optiline allikas, toob sellele vormitegurile uue voo ja tõhususe. CX perekonna LED -disainijuhend pakub põhiteavet CXA2520 LED -i kasutamise nõuete kohta Luminaire Designsis edukalt.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Üksikasjad |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 1965 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Kui - edasi vool: | 550 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 35 V |
| Võimsuse hinnang: | 19.3 W |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 19 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | CXA2520 |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Cree LED |
| LED -suurus: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 100 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
Kuum tags: CXA2520-0000-000N0UP440G, Hiina CXA2520-0000-000N0UP440G tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







