
JR5050AWT-Q-B57EB 0000- N0000001
Valged LEDS White 5700 K 70- CRI, 5050 suurus, Q klass
Kirjeldus
J Series® LEDS laiendab Cree LEDi valgusklassi LED -ide valdkonna valdkonna portfelli laiemate rakenduste komplekti. J-seeria 5050 LED-id pakuvad usaldusväärses pakendis suure võimsusega valgust, suurt tõhusust ja suurepärase väärtust. J Series 5050 LED -id on optimeeritud keskmise tihedusega valgustusrakenduste jaoks, kus on kriitiline suur efektiivsus ja pikk eluiga, näiteks tänavavalgustid, välistingimustes asuv ala ja siseruumides.
Omadused
• Tööstusharu suurus: 5. 0 x 5. 0 x 0. 7 mm
• 6 -V, 9 -V, 24 -V, 30 -V ja 36 -V konfiguratsioonid
• K Classi ja P klassi LED -id, mis on kohaldatavad aiandusrakenduste jaoks
• Voog, mis on prügitud 25 kraadi juures, kromaatilisus põimiti 85 kraadi juures
• 6500 K - 2700 K ANSI CCTS
• 2200 K CCT saadaval H -klassi jaoks
• Kõigi CCT -de jaoks on saadaval 70, 80 ja 90 CRI
• ROHS ja jõuda nõuetele
• UL® tunnustatud komponent (E495478)
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 2020 (5250 mõõdik) |
| Valgustusvärv: | Jahe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 5700 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 350 lm |
| Värvide renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 400 Ma |
| VF - edasisipinge: | 5.8 V |
| Võimsuse hinnang: | 2.32 W |
| Pikkus: | 5 mm |
| Laius: | 5 mm |
| Kõrgus: | 0. 7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 4,56 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | JR5050A 6V Q klass |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | Cree LED |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 2000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
Kuum tags: JR5050AWT-Q-B57EB 0000- N0000001, China JR5050AWT-Q-B57EB 0000- N0000001 Tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







