
Kirjeldus
XLamp® XT-E LED, mis on optimeeritud suunatavate, suure{0}}valendikuga rakenduste jaoks, alates sise- ja välistingimustest kuni kaasaskantavate ja lampide moderniseerimiseni, tagab suure jõudluse ja töökindluse tööstusstandardi XP/XT jalajäljega. XT-E LED pakub XT/XP platvormi - kompaktse ja end tõestanud 3,45 mm x 3,45 mm paketi ja väljakujunenud ökosüsteemi - eeliseid, võimaldades valgustite tootjatel disainiprotsessi lihtsustada ja lühendada turuletuleku aega.
XT{0}}E LED on saadaval kuninglikult sinise ja valgena. XT-E White LED pakub suure tõhususega valikut. Selles dokumendis tähistab termin valge valget XT-E LED-i, sõltumata selle tõhususest. Termineid Standard ja High Efficicy kasutatakse vajaduse korral, et eristada suure tõhususega LED-i XT-E ja XT-E LED-i jõudlust ilma suure tõhususeta.
Spetsifikatsioon
| Toote atribuudid | Kinnisvara väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valge LED |
| RoHS: | Rohkem teavet |
| toode: | Valged LED-id |
| Paigaldusstiil: | SMD/SMT |
| Pakend/ümbris: | 1414 (3535 meetrit) |
| Valgustuse värv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 2700 K |
| Valgusvoog/kiirgusvoog: | 93,9 lm |
| Kuvamise nurk: | 115 kraadi |
| Kui - Forward Current: | 350 mA |
| Vf - edasivoolu pinge: | 2.85 V |
| Võimsuse reiting: | 1 W |
| pikkus: | 3,45 mm |
| laius: | 3,45 mm |
| kõrge: | 2,36 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 150 C |
| Objektiivi värv: | Kollane |
| Objektiivi suurus: | 3,06 mm |
| Objektiivi kuju: | Kuppel |
| Objektiivi läbipaistvus: | Hajutatud |
| seeria: | XTEAWT |
| Pakett: | Rull |
| kaubamärk: | Cree LED |
| LED-i suurus: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED-id |
| Tehase pakendi kogus: | 1000 |
| Alamkategooriad: | LEDid |
| Kaubamärgi nimi: | XLamp |
| tüüp: | Madala võimsusega LED-id |
| Vr - vastupidine pinge: | 5V |
| Ühiku kaal: | 100 mg |
Kuum tags: lxteawt-00-0000-000000be8, Hiina lxteawt-00-0000-000000be8 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







