
Kirjeldus
XLAMP® MHB - A LED on uus põlvkond kõrge - toite LED, mis annab tõhusama viisi madala - kulusüsteemide saavutamiseks kui keskel - võimsus (MP). Ehitatud Cree LED -i kõrge - usaldusväärsusega keraamiline - paketttehnoloogia abil on XLAMP MHB - LED -i võimeline töötama kõrgematel temperatuuridel kui MP LED -id, vähenedes nimiväärtuse eluea, võimaldades muljetavaldavat 60% -list vähenemist soojuse suurus ja kulu. Kasutades sama jõudluse saavutamiseks kuni 26 korda vähem LED -i kui MP LED -id, optimeeritakse XLAMP MHB - LED -i LED -süsteemi disainilahenduste lihtsustamiseks suuna ja pool - suunarakenduste jaoks.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Valgustusvärv: | Jahe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 5000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 550 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Kui - edasi vool: | 480 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 9.25 V |
| Võimsuse hinnang: | 4.44 W |
| Pikkus: | 5 mm |
| Laius: | 5 mm |
| Kõrgus: | 1,51 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Kollane |
| Läätsede mõõtmed: | 5 mm x 5mm |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | Mh - b |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| LED -suurus: | 5 mm x 5 mm x 1,51 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0,007055 oz |
Kuum tags: MHBAWT-0000-000C0BD450E, Hiina MHBAWT-0000-000C0BD450E tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







