
XBDAWT-00-0000-00000LAE7
Valged LEDS White 3000 K 75 - CRI, XLAMP XB-D seeria
Kirjeldus
XLAMP® XB - D LED toob järgmise - genereerimise jõudluse, hind ja suurus kõigile LED -valgustusrakendustele. XB - D -jalajälg võimaldab parema valguse segamise ja kontsentratsiooni jaoks tihedalt pakitud massiividega väiksemaid kujundusi. XB - d jagab ühist jalajälge ja ühtlast paketi kujundust kõigis valgetes ja värvikonfiguratsioonides, lihtsustades paljude LED -süsteemide laua ja optilisi kujundusi. XB - D on optimeeritud, et dramaatiliselt madalamale süsteemi maksumus mis tahes valgustusrakenduses, alates sise- ja välistingimustes valgustusest kuni arhitektuuri- ja transpordivalgustuseni.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 87,4 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.9 V |
| Võimsuse hinnang: | 3 W |
| Pikkus: | 2,45 mm |
| Laius: | 2,45 mm |
| Kõrgus: | 1,84 mm |
| Läätsede mõõtmed: | 2,17 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Vesi puhastama |
| Seeria: | Xb - d valge |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| LED -suurus: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Xlamp |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Vr - vastupinge: | 5 V |
Kuum tags: XBDAWT-00-0000-00000LAE7, Hiina XBDAWT-00-0000-00000LAE7 TOOTORID, Tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







