
XHP35B-00-0000-0D0HC430E
Valged LED-id Valged 3000 K 80-CRI, XLamp XHP35B
Kirjeldus
XLamp® XHP35.2 LED on järgmise põlvkonna Extreme High Power LED-id, mis on saadaval XP-jalajäljega. Cree LED-i uusimale suure-võimsusega LED-massiivi tehnoloogiale ehitatud XHP35.2 LED parandab XHP35 LED-i pingeomadusi, tõhusust ja töökindlust sama 3,45 mm x 3,45 mm laiusega. Uus XHP35.2 LED pakub lihtsat-uuendust, et valgustite tootjad saaksid olemasolevate XHP35 konstruktsioonide puhul saavutada suurema süsteemi LPW minimaalse süsteemi ümberkujundamise kuluga.
XHP35.2 LED pakub suure-intensiivsusega valikut. Selles dokumendis tähistab termin XHP35.2 LED-i XHP35.2, arvestamata suurt tihedust või suurt intensiivsust. Mõisteid kõrge tihedus ja kõrge intensiivsus kasutatakse vajaduse korral, et eristada kahe valiku toimivust.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED-id |
| RoHS: | Üksikasjad |
| Toode: | Valged LED-id |
| Paigaldusstiil: | SMD/SMT |
| Pakend / ümbris: | 1414 (3535 meetrit) |
| Valgustuse värv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Valgusvoog/kiirgusvoog: | 475 lm |
| Värviedastuse indeks - CRI: | 80 |
| Vaatenurk: | 135 kraadi |
| Kui - Forward Current: | 350 mA |
| Vf - edasivoolu pinge: | 11 V |
| Võimsuse reiting: | 4 W |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Laius: | 3,45 mm |
| Kõrgus: | 2,65 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 150 C |
| Objektiivi värv: | Kollane |
| Objektiivi mõõtmed: | 3,45 mm |
| Objektiivi kuju: | Kuppel |
| Objektiivi läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | XHP35.2 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõika lint |
| Pakend: | MouseReel |
| Kaubamärk: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED-id |
| Tehase pakendi kogus: | 500 |
| Alamkategooria: | LEDid |
| Tüüp: | Madala võimsusega LED-id |
| Ühiku kaal: | 0,013742 untsi |
Kuum tags: xhp35b-00-0000-0d0hc430e, Hiina xhp35b-00-0000-0d0hc430e tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







