
XHP50B-00-0000-0D0HH430G
Valged LEDS White 3000 K 80-CRI, XLAMP XHP50B
Kirjeldus
XLAMP® XHP50.2 LED on järgmise põlvkonna äärmuslike suure võimsusega LED -ide, mis pakub madalaimat süsteemi maksumust läbi parima valendiku tiheduse, töökindluse ja värvide järjepidevuse. Cree LED -i uusimale kõrgele - toite LED -tehnoloogiale, XHP50.2 LED parandab XHP50 LED -i LED -i luumeni tihedust, pingeomadusi, töökindlust ja optilist jõudlust sama 5,0 mm x 5,0 mm jalajäljega. Uus XHP50.2 LED pakub hõlpsat väljalangemist, et saavutada olemasolevate XHP50 disainilahendustega valgustuse tootjatele kõrgema süsteemi LPW, välistades ümberkujundamise kulud. Selle võrratu valendiku tihedus ja pikem eluaeg kõrgemal töötemperatuuril võimaldab ka uusi ja uuenduslikke valgustuse kujundusi madalamate süsteemikuludega.
|
Toote atribuut |
Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 970 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 12 V |
| Võimsuse hinnang: | 8.4 W |
| Pikkus: | 5 mm |
| Laius: | 5 mm |
| Kõrgus: | 3,5 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 5 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 500 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0,007443 oz |
Kuum tags: XHP50B-00-0000-0D0HH430G, Hiina XHP50B-0000-0D0D0H430G tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







