
Kirjeldus
XLAMP® XP - E2 LED tugineb algse XP - e enneolematule jõudlusele, suurendades luumeni väljundit kuni 20%, pakkudes samas ühe die LED -punkti allikat täpse optilise juhtimise jaoks. XP - E2 LED jagab sama jalajälge nagu algsel XP - E, pakkudes sujuvat uuendamisteed rohkematele luumenitele ja/või suuremale tõhususele, lühendades samal ajal olemasolevate XP klientide projekteerimistsüklit.
XLAMP XP - E2 LED -id on ideaalne valik valgustusrakenduste jaoks, kus on vaja suurt valgust ja maksimaalset efektiivsust, näiteks LED -i moderniseeritud lambid, välistingimustes, kaasaskantavad, siseruumides suunavad, hädaabi sõidukid või arhitektuurid.
XP - E2 LED pakub S -liini kaugele punast valikut. Selles dokumendis tähistab termin kauge punane XP - E2 LED -i, arvestamata selle tõhusust. Terminid kaugelt punane ja S Far Punane joon kasutatakse vajaduse korral xp - e 2 -realise rea eristamiseks XP - E2 LED -ist kaugele punase LED -i.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Merevaigu LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 595 nm |
| Valgustusvärv: | Merevaik |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 62 LM |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.2 V |
| Võimsuse hinnang: | 3 W |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 3,06 mm |
| Objektiivi kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Vesi puhastama |
| Seeria: | Xpebam |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| Kõrgus: | 2,26 mm |
| LED -suurus: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 150 C |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Xlamp |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 130 AD |
| Vr - vastupinge: | 5 V |
| Laius: | 3,45 mm |
| Ühiku kaal: | 0,013044 oz |
Kuum tags: Xpebam - l1 - 0000-00601, Hiina Xpebam-L1-0000-00601 Tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







