
Kirjeldus
XLAMP® XP-E2 LED tugineb algse XP-E enneolematule jõudlusele, suurendades valendiku väljundit kuni 20%, pakkudes samal ajal ühe die LED-punkti allika täpseks optiliseks juhtimiseks. XP-E2 juhtimisel jagab sama jalajälge nagu algsel XP-E-l, pakkudes sujuvat uuendamisteed rohkematele luumenitele ja\/või suuremat efektiivsust, lühendades samal ajal olemasolevate XP-klientide projekteerimistsüklit.
XLAMP XP-E2 LED-id on ideaalne valik valgustusrakenduste jaoks, kus on vaja suurt valgust ja maksimaalset efektiivsust, näiteks LED-i moderniseeritud lambid, välistingimustes, kaasaskantavad, siseruumides suunavad, hädaabi sõidukid või arhitektuurid.
XP-E2 LED pakub S-liini kaugele punast valikut. Selles dokumendis tähistab termin kauge punane Punane XP-E2 juhitud LED-i tõhusust arvestamata. Terminid kaugelt punaseid ja S Far Punane joon kasutatakse vajadusel, et eristada XP-E2 S joone jõudlust kaugele punase LED-ist XP-E2 LED-ist ilma S-rea valikuta.
Omadused
• Saadaval valge, välivalge, 80- cri, 90- cri valge, kuninglik sinine, sinine, roheline, arvuti merevaigukollane, punane, punane, foto punane, kaugele punane ja kaugelepunane joon kaugele punase ja kaugele punaseks.
• ANSI-ga ühilduvad kromaatilisuse prügikastid
• Valge põimitud 85 kraadi juures
• Maksimaalne ajamvool: kuninglik sinine, sinine 1,2 a, teised 1,5 a
• Madal termiline takistus: nii madal kui 1,4 kraadi \/w • Lai vaadenurk: 105 kraad -140 kraad
• Piiramatu põranda eluiga vähem või võrdne 30 kraadi \/85% RH
• Jooksoritõde - Jedec J -STD -020C ühildub
• Elektriliselt neutraalne termiline tee
• ROHS ja jõuda nõuetele
• UL® tunnustatud komponent (E349212)
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Sinised LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD\/SMT |
| Pakett \/ juhtum: | SMD -2 |
| Lainepikkus\/värvitemperatuur: | 460 nm |
| Valgustusvärv: | Kuninglik sinine |
| Helendav voog\/kiirgav voog: | 575 MW |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| VF - edasisipinge: | 2.93 V |
| Võimsuse hinnang: | 3 W |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 3,06 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Vesi puhastama |
| Seeria: | Xpebry |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| Kõrgus: | 2,26 mm |
| LED -suurus: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 150 C |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Xlamp |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 135 AD |
| VR - vastupidine pinge: | 5 V |
| Laius: | 3,45 mm |
| Ühiku kaal: | 0. 006497 oz |
Kuum tags: xpebry-l 1-0000-00 p02, China Xpebry-l 1-0000-00 p02 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







