
Kirjeldus
XLAMP® XP - e2 tõrviku LED annab valendiväljundi sarnaselt XLAMP XP - G LED -iga, kuid XP - E2 LED väiksemas optilises allikaks. Koos kõrgema maksimaalse vooluhinnaga kui XP - E2 ja lihtsustatud värvi binning, on XLAMP XP -E2 tõrviku LED täielikult optimeeritud mitmete tavapäraste kaasaskantavate valgustusrakenduste jaoks.
Omadused
• Saadaval jahedas valges • Binitud 25 kraadi juures
• Maksimaalne ajami vool: 1,5 a
• Madal soojusresistentsus: 5,8 kraadi /W
• Lai vaatenurk: 125 kraad
• Piiramatu põranda eluiga vähem või võrdne 30 kraadi /85% RH
• Röölige Sooteble - jedec j - std -020c ühilduv
• Elektriliselt neutraalne termiline tee
• ROHS -i nõuetele vastav
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Jahe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 5700 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 114 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 110 AD |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.93 V |
| Võimsuse hinnang: | 1 W |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Laius: | 3,45 mm |
| Kõrgus: | 2,26 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 3,06 mm |
| Objektiivi kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Vesi puhastama |
| Seeria: | Xpebwt |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| Konfiguratsioon: | Üksik- |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Xlamp |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0,003527 oz |
Kuum tags: XPEBWT - l1 - 0000-00E2, Hiina XPEBWT-L1-0000-00E2 TOOTORID, Tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







