
XTEAWT-00-0000-000000HF6
Valged LEDS White 3750 K Min - Cri XLAMP XLEAWT
Kirjeldus
Optimeeritud suunda, kõrge - luumenirakendused, alates sise- ja välistingimustes kuni kaasaskantavate ja lampide eemaldamiseni, annab XLAMP® XT - E LED LED kõrge jõudluse ja kõrge usaldusväärsuse tööstuses -standard -standardi XP/XT jalajälje osas. XT - e LED pakub XP/XP platvormi - kompaktset ja tõestatud 3,45 mm x 3,45 mm paketi ja loodud ökosüsteemi - eeliseid, mis võimaldavad valgustusaega lihtsustada, et lihtsustada turule jõudmise aega.
XT - e LED on saadaval kuninglikus sinises ja valges. XT - e valge LED pakub suure efektiivsusega varianti. Selles dokumendis tähistab mõiste valge valget xt - e LED, arvestamata selle tõhusust. Mõistete standardit ja suurt efektiivsust kasutatakse vajaduse korral suure efektiivsusega XT - e LED -i etenduse eristamiseks XT -st - e LED -ist ilma suure efektiivsusega suvandita.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1414 (3535 mõõdik) |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3750 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 139 LM |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.85 V |
| Võimsuse hinnang: | 1 W |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Laius: | 3,45 mm |
| Kõrgus: | 2,36 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 150 C |
| Läätse värv: | Kollane |
| Läätsede mõõtmed: | 3,06 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | XTEAWT |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Xlamp |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
Kuum tags: XTEAWT-00-0000-000000HF6, Hiina XTEAWT-00-0000-000000HF6 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







