
Kirjeldus
Luxeon 3030 2 d on kõrge voog, kuum - värvitud keskmise võimsusega LED. Kuum - värvide sihtimine tagab, et LED -id on rakenduse tingimustes värvi sihtmärgi piires - 85 kraadi. Kasutades tööstusliku standardpakendit 3,0 mm x 3,0 mm ja 6 V pinnale kinnitatava emitterlahenduse abil, on Luxeon 3030 2 D rida kõigis ANSI CCT-des ning pakub tõhusust ja usaldusväärsust, mis on vajalik nii sise- kui ka välistingimustes valgusturgudel.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 3030 |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 2700 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 107 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 116 DIM |
| Kui - edasi vool: | 120 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 6 V |
| Võimsuse hinnang: | 720 MW |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 0,52 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 2,6 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | Luxeon 3030 2 d |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Lumiled |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 5000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Luksus |
| Tüüp: | Keskel - toitedirektorid |
| Ühiku kaal: | 0,001772 oz |
Kuum tags: L130-2780003000W21, Hiina L130-2780003000W21 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:L130-2790003000W21
Järgmise:L130-5780001400001
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







