
Kirjeldus
Luxeon {{0}} d on kõrge voog, kuumvärviline keskmine võimsus LED.HOT-COLOR-i sihtimine tagab, et LED-id on rakendustingimustes värvi sihtmärgi piires -85 kraad. Kasutades tööstusstandardset pakendit 3. 0 mm x 3,0mm ja 6V pinnale kinnitatava emitterlahenduse abil, on Luxeon 3030 2 d rida kõigis ANSI CCT-des ja pakub nii sise- kui ka välistingimustes valgusiturgude jaoks vajalikku tõhusust ja usaldusväärsust.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Üksikasjad |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD\/SMT |
| Pakett \/ juhtum: | 3030 |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus\/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog\/kiirgav voog: | 127 lm |
| Värvide renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 116 DIM |
| Kui - edasi vool: | 120 Ma |
| VF - edasisipinge: | 6 V |
| Võimsuse hinnang: | 720 MW |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 0. 66 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 2,6 mm |
| Objektiivi kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | Luxeon 3030 2 d |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | Lumiled |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 5000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Luksus |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0. 002686 Oz |
Kuum tags: l 130-4070003000 x21, Hiina l 130-4070003000 x21 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:L130-5080003000X21
Järgmise:L 128-5780 EA3500001
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







