
Kirjeldus
Luxeon {{0}} d on kõrge voog, kuumvärviline suunatud keskmise võimsusega LED. Kuumavärviline sihtimine tagab, et LED-id on rakenduse tingimustes värvi sihtmärgi piires -85 kraadi. Kasutades tööstusstandardset pakendit 3. 0 mm x 3,0mm ja 6V pinnale kinnitatava emitterlahenduse abil, on Luxeon 3030 2 d rida kõigis ANSI CCT-des ja pakub nii sise- kui ka välistingimustes valgusiturgude jaoks vajalikku tõhusust ja usaldusväärsust.
Spetsifikatsioon
| Toote atribuudid | Vara väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Valge LED |
| Rohs: | Lisateave |
| toode: | Valged LED -id |
| Installimisstiil: | SMD/SMT |
| Pakett/juhtum: | 3030 |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 121 lm |
| Värvide renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Kuvanurk: | 116 DIM |
| Kui - edasi vool: | 120 Ma |
| VF - edasisipinge: | 6 V |
| Võimsuse hinnang: | 720 MW |
| pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| kõrge: | 0. 66 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätse suurus: | 2,6 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| seeria: | Luxeon 3030 2 d |
| Pakett: | Rull |
| Kaubamärk: | Lumiled |
| Niiskustundlikkus: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepakendi kogus: | 5000 |
| Alamkategooriad: | LED -id |
| Brändi nimi: | Luksus |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 2.338 g |
Kuum tags: l 130-4080003000 x21, Hiina l 130-4080003000 x21 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:L1c 1- ryl1000000000
Järgmise:L130-2790001400005
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







