
Kirjeldus
Luxeon CZ Color Line on optiliselt täiustatud värvi- ja valgete LED -de portfell. Punchi maksimeerimiseks mõeldud Luxeon CZ värviliini on optimaalne LED -lahendus arhitektuuri, meelelahutuse ja hädaabikirjade valgustusrakenduste jaoks.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD\/SMT |
| Pakett \/ juhtum: | 0808 (2020 mõõdik) |
| Valgustusvärv: | Jahe valge |
| Lainepikkus\/värvitemperatuur: | 5700 K |
| Helendav voog\/kiirgav voog: | 110 lm |
| Värvide renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| VF - edasisipinge: | 2.75 V |
| Võimsuse hinnang: | 1 W |
| Pikkus: | 2 mm |
| Laius: | 2 mm |
| Kõrgus: | 0. 8 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 135 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | Luxeon Cz värv |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | Lumiled |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Luksus |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0. 025139 oz |
Kuum tags: l1cu -5770000000000, Hiina l1cu -5770000000000 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:L1cu -5790000000000
Järgmise:L1cu -5070000000000
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







