
Kirjeldus
Luxeon HL2X on kõrge - võimsusega kupliga emitter, mis on loodud spetsiaalselt välistingimustes ja tööstuslikeks rakendusteks nagu tänavavalgustid ja kõrge lahe valgustid. Pakett on loodud selleks, et pakkuda paremat väljundit, tõhusust, värvi stabiilsust ja pikaealisust, sõltumata rakendusest või keskkonnast. Luxeon HL2X kasutab 3-risti jalajäljega tööstusstandardit 3535. See ühilduvus võimaldab tõhusat ja lihtsamat teisendada mis tahes muust sarnasest platvormist paremaks teostatavaks Luxeon HL2X -le.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Saatmispiirangud: |
Mouser ei müü seda toodet praegu teie piirkonnas. |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1414 (3535 mõõdik) |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 230 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.83 V |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Laius: | 3,45 mm |
| Kõrgus: | 2,27 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 3,15 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Vesi puhastama |
| Seeria: | Luxeon HL2X |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Lumiled |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
Kuum tags: L1HX-3090200000000, Hiina L1HX-3090200000000 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:LX18-P127-3
Järgmise:Lxml - pwc2
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







