
Kirjeldus
Luxeon MZ on kommutatult multi - die LED, mis on loodud võimaldama väli- ja tööstuslikke rakendusi koos kõigi Luxeon M funktsioonidega, sealhulgas identse joodise jalajäljega, kuid võimaldades väiksema ilmse allika suuruse tõttu tihedamat juhtimist ja kõrgemat lööki. Biningi vabaduse ja juhtiva jõudluse tõttu langeb Luxeon MZ ühe 3- või 5-astmelise makadami ellipsi alla, mille keskmes on ANSI, et tagada LED-i LED-ist saadud värvikonsenss, mis tagab tiheda korreleerunud värvitemperatuuri juhtimisega ühtlasest allikast kõrge efektiivsuse ja suure voo tiheduse. Parem valguse kvaliteet, luumenite maht ja reaalse maailma efektiivsus võimaldavad juhtivat jõudlust ja tõhusat lahenduse arendamist väga erinevates valgustussegmentides.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3500 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 730 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 12 V |
| Pikkus: | 4,2 mm |
| Laius: | 4 mm |
| Kõrgus: | 0,74 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 120 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Seeria: | Luxeon MZ |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | Lumiled |
| LED -suurus: | 4,2 mx 4 mm x 0,74 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 500 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Luksus |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0,037051 oz |
Kuum tags: LMZ8-SW35, China LMZ8-SW35 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







