
Kirjeldus
Luxeon 3528 RGB
Luxeon 3258 on täiuslik RGB -pakett sise-, arhitektuuri- ja dekoratiivsete rakenduste jaoks. Selle väga kompaktne, madala profiiliga pakett - ainult 1,75 mm - suudab hallata kuni 0,5W võimsust ja sellel on IPX8 veekindel hinnang. Kõiki kolme värvikanalit saab eraldi käsitleda ja juhtida. See sobib suurepäraselt Luxeon 2835 arhitektuuriliste valgete LED -dega, et saada täiendavaid värvimuutuse valikuid.
Funktsioonid ja eelised
- RGB 3-in-1 moodul
- Kompaktne suurus - kõigest 3,5 mm x 2,8 mm x 1,75 mm sobib ideaalselt lineaarsete, paindlike ja kujuliste rakenduste jaoks
- Iga kanal individuaalselt kontrollige
- IPX8 veekindel hinnang
Rakendused
- Seinakarjataja
- Lineaarne
- Seinapesu
- Maastikuvalgustus
- Dekoratiivne
Luxeon 3528 RGB toote jõudlus 20mA, tj=25 kraad.
| Värvus | Domineeriv Lainepikkus (nm) |
Helendav voog (LM) | Osa number | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Minimaalne | Maksimaalne | Minimaalne | Tüüpiline | ||
Punane |
619 | 625 | 2.7 | 3.4 | L1mc - rgb0028000mp0 |
Roheline |
520 | 535 | 7.0 | 9.0 | |
Sinine |
465 | 475 | 1.5 | 1.9 | |
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Multi - värvidirektorid |
| Rohs: | |
| Toode: | Multi - värvidirektorid |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 625 nm |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 2,7 lm, 7 lm, 1,5 lm |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 50 Ma, 35 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.81 V |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Bränd: | Lumiled |
| Kõrgus: | 1,75 mm |
| Pikkus: | 3,5 mm |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Toote tüüp: | Multi - värvidirektorid |
| 2000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Multi - värvidirektorid |
| Laius: | 2,8 mm |




Kuum tags: Luxeon 3528 RGB, China Luxeon 3528 RGB tootjad, tarnijad, tehas
Paari:Luxeon 5052 RGBW
Järgmise:Luxeon 2835 värviliin
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Punane
Roheline
Sinine




