
Lxml - pm01-0100
Ühevärviline LEDS Luxeon Rebel Color, roheline 520nm - 540 nm
Kirjeldus
Luxeoni mässuliste värviliinil on valguse väljund, värvistabiilsus, voo tihedus ja selged küllastunud värvid. Need värvidirektorid sobivad ideaalselt mitmesuguste valgustuse, signaalimise, siltide ja meelelahutusrakenduste jaoks. Iga Luxeoni mässuliste värvijärgus on ehitanud - kvaliteedi, töökindluse, luumenihoolduse ja kõrgema ja kvaliteetse valguse loomiseks vajaliku tootmise lihtsuse. Luxeoni mässuliste värvide kiirgajad annavad disaineritele lõputu värvipaleti, millega töötada, lisades kõigile valgustusprojektidele huvi, mõõtmeid ja elavust.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Rohelised LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 530 nm |
| Valgustusvärv: | Roheline |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 102 lm |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 3.21 V |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,61 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Vesi puhastama |
| Seeria: | Luxeoni mässuliste värv |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Lumiled |
| Kõrgus: | 2,1 mm |
| LED -suurus: | 4,91 mm x 3,17 mm x 2,1 mm |
| Pikkus: | 4,61 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 135 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Luksus |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 125 AD |
| Laius: | 3,17 mm |
| Ühiku kaal: | 0,015521 oz |
Kuum tags: lxml - pm01 - 0100, Hiina LXML-PM01-0100 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







