
Kirjeldus
• Teise põlvkonna monoliitne 9 mm2 spetsiaalne valge LED tagab suurema maksimaalse luumenite ja ajamivoolu kui CBT-90-W
• Kõrge vooluga töötamine: kuni 27 A DC
• Üle 6500 luumeni maksimaalsel ajamivoolul
• Saadaval 5700K, 6500K ja 7800K (tavaline) värvitemperatuur
• Akna{0}}väiksem paketikujundus parandab optilise sidumise tõhusust
• Madala soojustakistusega kiibi-pakendamise-tehnoloogia: 0,45 kraadi/W tüüpiline ristmik plaadi tagaküljega
• Ühine katoodkiibi tehnoloogia tagab suurema jõudluse ja lihtsustab süsteemi disaini
• Kuumade luumenite spetsifikatsioon, tootmist testitud 22,5 A DC, 90-kraadise ristmiku temperatuuril
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Luminuse seadmed |
| Tootekategooria: | LED valgustusmoodulid |
| RoHS: | Üksikasjad |
| Toode: | LED moodulid |
| LED-ide arv: | 1 LED |
| Valgustuse värv: | Lahe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 5600 K |
| Valgusvoog/kiirgusvoog: | 3680 lm |
| Kui - Forward Current: | 22.5 A |
| Vf - edasivoolu pinge: | 3.5 V |
| Laius: | 26,75 mm |
| Pikkus: | 28 mm |
| Seeria: | CFT-90 |
| Pakend: | Salv |
| Kaubamärk: | Luminuse seadmed |
| Värviedastuse indeks - CRI: | 65 |
| Kõrgus: | 5,7 mm |
| Objektiivi kuju: | Ruut |
| Toote tüüp: | LED pirnid ja moodulid |
| Tehase pakendi kogus: | 50 |
| Alamkategooria: | LED valgustus |
| Kaubanimi: | CFT |
| Vaatenurk: | 120 kraadi |
| Ühiku kaal: | 1,367954 untsi |
Kuum tags: cft-90-wds-x11-ua500, Hiina cft-90-wds-x11-ua500 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







