
CXM-4-30-95-18-TC41-F5-2
Valged LEDS White 3000 K 95-CRI, CXM-4 seeria
Kirjeldus
Omadused:
• Külalislahkuse valgustus, soe sära puhta valgendamisega
• CCT 2700K, 3000K, 3500K, 4000K
• Accuwhite kõrge värvi renderdamine, 90cri ja 95cri
• 2 SDCM -i värvi binningustandardit
• Suurepärane optiline heitkoguste ühtlus ja värv nurga konsistents
• Erakordne pikaajaline värvi stabiilsus
• Parem soojusjuhtivus soojuse ühtlase leviku korral
• Keskkonnasõbralik: ROHS ja jõuda nõuetele
• UL tunnustatud, fail # E465703
Rakendused
• Hotelli valgustus
• prožektorid/rajatuled
• LOEGITUSTUSED
• Pood valgustus
• külalislahkuse valgustus
• Arhitektuuriline ja eriala
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Luminuse seadmed |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Rakendusspetsiifiline valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 95 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 120 MA, 240 MA |
| Vf - edasisuunapinge: | 33.8 V, 16.9 V |
| Võimsuse hinnang: | 4 W |
| Pikkus: | 13,5 mm |
| Laius: | 13,5 mm |
| Kõrgus: | 1,37 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 140 C |
| Läätsede mõõtmed: | 5,5 mm x 0,5 mm |
| Läätse kuju: | Ring |
| Seeria: | Külalislahkuse seeria Gen 4 |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Luminuse seadmed |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 400 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
Kuum tags: CXM-4-30-95-18-TC41-F5-2, Hiina CXM-4-30-95-18-TC41-F5-2 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







