
CXM-7-30-90-36-AA00-F2-3
Valged LEDS White 3000 K 90-CRI, CXM-7 seeria
Kirjeldus
Omadused:
• Hea luumeni väljund ja efektiivsus tüüpiline
• üle 720 LM, 125 LPW @ 3000K, 25ºC
• üle 780 LM, 137 LPW @ 5000K, 25ºC
• Täielik CCT vahemik 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K ja 6500K
• 80 või 90 Cri min. kuni 95 minutit. soojas valges
• 3 SDCM -i värvi biningu täpsust
• Suurepärane optiline heitkoguste ühtlus ja värv nurga konsistents
• Erakordne pikaajaline värvi stabiilsus
• Parem soojusjuhtivus soojuse ühtlase leviku korral
• Keskkonnasõbralik: ROHS ja jõuda nõuetele
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Luminuse seadmed |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 550 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 160 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 36 V |
| Võimsuse hinnang: | 5.8 W |
| Pikkus: | 13 mm |
| Laius: | 13 mm |
| Kõrgus: | 1,37 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 7,5 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Seeria: | Xnova |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Luminuse seadmed |
| LED -suurus: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 400 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Keskel - toitedirektorid |
| Ühiku kaal: | 0,213004 oz |
Kuum tags: CXM-7-30-90-36-AA00-F2-3, Hiina CXM-7-30-90-36-AA00-F2-3 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Paari:CXM-7-27-90-36-AA00-F2-3
Järgmise:SST - 20-W27H-A120-H5271
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







