
Kirjeldus
Omadused
• Suure võimsusega UV -LED maksimaalse lainepikkusega 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm ja 415 nm
• Tööstusstandard 3,5 mm x 3,5 mm pakett
• 130 -kraadise vaatenurga
• Madal soojusresistentsus: 1,4 kraadi /W
• Ehitatud - ESD kaitsesse
• Keskkonnasõbralik: Reach, ROHS ja Halogeeni nõuetele vastavad
Rakendused
• Kujutamine - tindid, katted ja liimid
• fotokatalüütiline õhk/vee puhastamine
• Meditsiinilised ja analüütilised instrumendid
• Diagnostika
• Fluorestsentsi pildistamine
• Antimikroobne pinna desinfitseerimine
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Luminuse seadmed |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Saatmispiirangud: |
Mouser ei müü seda toodet praegu teie piirkonnas. |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | UV -LED -id (ultraviolett) |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1414 (3535 mõõdik) |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 405 nm |
| Valgustusvärv: | Ultraviolett (UVA) |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 810 MW |
| Kui - edasi vool: | 500 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 3.3 V |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,6 mm |
| Objektiivi kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | Luminuse seadmed |
| Kõrgus: | 1,98 mm |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | UV -LED -id (ultraviolett) |
| Tehasepaki kogus: | 500 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 130 AD |
| Laius: | 3,45 mm |
| Ühiku kaal: | 0,014193 oz |
Kuum tags: SST - 10 - UV-B130-F405-00, Hiina SST-10-UV-UV-B130-F405-00 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:CXM-3-27-90-18-AC40-F5-3
Järgmise:SST - 20-W40H-A120-K2402
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







