
GA CSHPM1.23 - Kulq-W3
Ühevärvilised LED -id Amber SMD LED Oslon SSL 150
Kirjeldus
Oslon® SSL 150 GA CSHPM1.23 Uus, kõrgema jõudlusega Oslon SSL -i perekond LED -iga tuntud suurepärase vastupidavuse, kõrge töökindluse, pika eluea, madala soojustakistusega. Täiuslikult lahendades rakendusi, mis nõuavad suure tõhususe ja pikka eluaegset nõuet.
Rakendused
- põllumajandus ja aiandus
- meelelahutus
- siseruumides valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 150 kraadi
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: typ . 116 lm
- helendav efektiivsus: tüüp . 157 lm/w
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Merevaigu LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 617 nm |
| Valgustusvärv: | Merevaik |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 100 lm |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.1 V |
| Võimsuse hinnang: | 740 MW |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,14 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | GA CSHPM1.23 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 1,51 mm |
| Pikkus: | 3 mm |
| Helendav intensiivsus: | 20,6 CD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 600 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 150 DEM |
| Laius: | 3 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A0974 GA CSHPM1.23 - Kulq - W3-0-350-R18 GA CSHPM1.23-Kulq-W3 Q65113A0974 |
Kuum tags: GA CSHPM1.23 - Kulq - W3, China GA Cshpm1.23-Kulq-W3 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







