
Kirjeldus
Oslon® Square GD CSSRM3.14 Uus põlvkond Oslon Square Deep Blue pakub kõrgemat heledust madala soojustakistusega ka kõrgel voolul. Kõrge usaldusväärsus. Pikk eluaeg.
Rakendused
- arhitektuur
- aiandusvalgustus
Omadused
- pakett: SMD keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- korrosiooni robustsuse klass: 3b
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- Radiant Flux: typ . 1555 mw @ 700mA; tüüp . 819 mw @ 350mA
- kiirgav efektiivsus: typ . 76% @ 700mA; tüüp . 83% @ 350mA
- footoni voog: typ . 5.75 μmol/s @ 700mA; tüüp . 3.03 μmol/s @ 350mA
- footoni voo efektiivsus: tüüp 2,81 μmol/j @ 700mA; Tüüp 3,08 μmol/j @ 350mA
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 450 nm |
| Valgustusvärv: | Sinine |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 1070 lm |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.92 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Seeria: | GD CSSRM3.14 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 2,09 mm |
| Pikkus: | 3 mm |
| Helendav intensiivsus: | 327 CD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 3000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Laius: | 3 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A4447 |
Kuum tags: GD CSSRM3.14-AJAM-24-1, Hiina GD CSSRM3.14-AJAM-24-1 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







