
Kirjeldus
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GF PUSRA1.25 High - Power LED koos meie AMS Osrami uusima kiibitehnoloogiaga, pakkudes tööstuse juhtivat jõudlust, suurepärase vastupidavuse ja pika eluea. Uue värvi (Red 640 nm) kasutuselevõtuga pakub perekond viis värvi disaini hõlbustamiseks ja kõigi teie aiandusspektri vajaduste jaoks suurt paindlikkust. Osconiq ™ P 3737 perekond pakub hüperpunast (660 nm), punast (640nm), sügavsinist (450 nm), kaugele punast (730 nm) ja aiakesi, mis suudab nii kitsas spektri kui ka täisspektrilahuste jaoks rahuldada nii kõigis kasvuhoonetes kui ka vertikaalsetes taludes.
Rakendused
- põllumajandus ja aiandus
- meelelahutus
- siseruumides valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMD epoksü pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi - ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- Radiant Flux ( @ 700mA): typ . 901 mw @ 25 kraadi; tüüp . 834 mw @ 85 kraadi
- kiirgav efektiivsus ( @ 700mA): typ . 64.1% @ 25 kraadi; tüüp . 61.1% @ 85 kraadi
- footoni voog ( @ 700mA): typ . 5.44 μmol/s @ 25 kraadi; tüüp . 5.10 μmol/s @ 85 kraadi
- footoni voo efektiivsus ( @ 700mA): typ . 3.87 μmol/j @ 25 kraadi; tüüp . 3.73 μmol/j @ 85 kraadi
- Thinfilm LED -kiip, mis on kujundatud ja toodetud Saksamaal
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Punased LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 3,7 mm x 3,7 mm x 2,15 mm |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 733 nm |
| Valgustusvärv: | Punane |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 813 MW |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.06 V |
| Võimsuse hinnang: | 1.4 W |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Seeria: | P 3737 (2W) |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Konfiguratsioon: | Üksik- |
| Kõrgus: | 2,15 mm |
| Pikkus: | 3,7 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 3000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Osconiq |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Laius: | 3,7 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A7878 |
Kuum tags: GF PUSRA1.25-SHSK-1-1F1J, Hiina GF PUSRA1,25-SHSK-1-1F1J TOOTORID, Tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







