
Kirjeldus
GP PSLR31.14 DURIS® S 5 Kompaktne, keskmine - Power Duris® S 5 LED koos tööstusstandardse 3030 paketiga, mis kaasneb suure efektiivsuse, värvikvaliteedi ja pika elueaga. Ideaalne valik siseruumides üldiste valgustusrakenduste jaoks.
Rakendused
- arhitektuur
- arhitektuur / aiavalgustus (LED ja laser)
- aiandusvalgustus
- meditsiiniline valgustus
- fototeraapia
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- ESD: 4 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- kiirgav voog: typ . 350 mw - kiirgav efektiivsus: typ . 37 %
- fotosünteetiline footoni voog: typ . 1.59 μmol/s
- footoni efektiivsus: typ . 1.66 μmol/j
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Aianduse LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1212 (3030 meetriline) |
| Valgustusvärv: | Lilla |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 42,5 LM |
| Kui - edasi vool: | 150 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 6.37 V |
| Võimsuse hinnang: | 940 MW |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | GP PSLR31.14 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 0,6 mm |
| Pikkus: | 3 mm |
| Helendav intensiivsus: | 13,9 CD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 4500 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Laius: | 3 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A7174 |
| Ühiku kaal: | 0,000705 oz |
Kuum tags: GP PSLR31.14 - tltm - p1p2-1, Hiina GP PSLR31.14-TLTM-P1P2-1 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







