
Kirjeldus
GR PSLM31.23 DURIS® S 5 Kompaktne, keskmine - Power Duris® S 5 LED koos tööstusstandardse 3030 paketiga, mis sisaldab suurt tõhusust, värvikvaliteeti ja pikk eluiga. Ideaalne valik siseruumides üldiste valgustusrakenduste jaoks.
Rakendused
- arhitektuur
- arhitektuur / aiavalgustus (LED ja laser)
- meditsiiniline valgustus
- meeleoluvalgustus
- fototeraapia
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värvitu selge vanus
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- Lumeni hooldus: LM-80-15 pooleli
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 2)
- helendav voog: typ . 19 lm
- helendav efektiivsus: tüüp . 92 lm/w
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Punased LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1212 (3030 meetriline) |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 623 nm |
| Valgustusvärv: | Punane |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 18,5 LM |
| Kui - edasi vool: | 100 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.11 V |
| Võimsuse hinnang: | 210 MW |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | S 5 |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 0,6 mm |
| Pikkus: | 3 mm |
| Helendav intensiivsus: | 6,05 CD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 4500 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Laius: | 3 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A4967 |
Kuum tags: GR PSLM31.23-FTGP-46-1, Hiina GR PSLM31.23-FTGP-46-1 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







