
Kirjeldus
OSCONIQ® P 3030 GR QSSPA1.23 OSCONIQ P 3030 Värviliste PEREKONNA LED -il on tuntud hea tugevus, kõrge usaldusväärsus, pikk eluiga, madal soojusresistentsus. Kompaktne ja tõestatud 3mm x 3mm pakett ja väljakujunenud jalajälg. Täiuslikult käsitledes rakendusi, mis nõuavad suure tõhususe ja pika eluea järele.
Rakendused
- põllumajandus ja aiandus
- meelelahutus
- siseruumides valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMD epoksü pakett
- typ. Kiirgus: 120 kraadi
- luumen hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: typ . 87 lm - helendav efektiivsus: typ . 115 lm/w
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Toode: | Punased LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1212 (3030 meetriline) |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 623 nm |
| Valgustusvärv: | Punane |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 90,3 LM |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.18 V |
| Võimsuse hinnang: | 760 MW |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,73 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | GR QSSPA1.23 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 1,63 mm |
| Pikkus: | 3 mm |
| Helendav intensiivsus: | 27,1 CD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 900 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Osconiq |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 130 DIM |
| Laius: | 3 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A2040 |
Kuum tags: GR QSSPA1.23 - kQks - R1R3-1, China GR QSSPA1.23-KQKS-R1R3-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







