
Kirjeldus
Oslon® SSL 80 GW CS8PM1.CM suurem jõudlus. Alumine soojusresistentsus. Laiendatud sõidutingimused. See Osloni SSL -i perekonna uus põlvkond LED pakub eelnevalt püsivat kiirgusmustrit, mis teeb sellest ideaalseks valikuks valgustusrakenduste jaoks.
Rakendused
- meelelahutus
- sisevalgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 80 kraadi
- värvitemperatuur: 2700k - 4000 k
- Cri: 90 (min.), 92 (tüüp.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: tüüp . 106 lm @ 3000 K, 85 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 106 lm/w @ 3000 K, 85 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Saatmispiirangud: |
Mouser ei müü seda toodet praegu teie piirkonnas. |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3500 K |
| Helendav intensiivsus: | 54,2 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 103 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 80 AD |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.85 V |
| Võimsuse hinnang: | 1 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 2,21 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | Oslon SSL 80 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| LED -suurus: | 3,1 mm x 3,1 mm |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 600 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A0977 |
| Ühiku kaal: | 0,000882 oz |
Kuum tags: GW CS8PM1.CM -} Kulq - xx56 - 1, Hiina GW CS8PM1.CM - Kulq-XX56-1 tootjad, vabrik, vabrik, tarnijad, tarnijad, tarnijad
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







