
Kirjeldus
Oslon® SSL 80 GW CS8PM1.Em suurem jõudlus. Alumine soojusresistentsus. Laiendatud sõidutingimused. See Osloni SSL -i perekonna uus põlvkond LED pakub eelnevalt püsivat kiirgusmustrit, mis teeb sellest ideaalseks valikuks valgustusrakenduste jaoks.
Rakendused
- meelelahutus
- sisevalgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 80 kraadi
- värvitemperatuur: 2500k - 5000 k
- Cri: 80 (min.), 82 (tüüp), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: tüüp . 134 lm @ 3000 K, 85 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 134 lm/w @ 3000 K, 85 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 2500 K |
| Helendav intensiivsus: | 61,3 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 117 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 80 AD |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.85 V |
| Võimsuse hinnang: | 1 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 2,21 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,648 mm x 1,6 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | GW CS8PM1.EM |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Funktsioonid: | ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klass 3B), suurem jõudlus, madalam soojusresistentsus |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 600 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | GW CS8PM1.EM - lslu - xx53-1-350-r18 q65113a5708 |
Kuum tags: GW CS8PM1.EM -} lplr - xx59 - 1, Hiina GW CS8PM1.EM -} LPLR-XX59-1 Tootjad, vabrik, tarnijad, tehased,
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







