
Kirjeldus
Oslon® Square GW CSSRM1.Bm suurem jõudlus. Alumine soojusresistentsus. Laiendatud sõidutingimused. See on teine põlvkond OS - Lon Square.
Rakendused
- meelelahutus
- siseruumides valgustus
- meditsiiniline valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 4000 k
- cri: 95 (min.), 97 (typ.)
- Lumeni hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: tüüp . 192 lm @ 3000 K, 85 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 98 lm/w @ 3000 K, 85 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Saatmispiirangud: |
Mouser ei müü seda toodet praegu teie piirkonnas. |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav intensiivsus: | 63,3 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 192 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 95 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.8 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 1,88 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Seeria: | GW CSSRM1.BM |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 600 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A1024 |
Kuum tags: GW CSSRM1.BM - mpmr - a737 - 1, Hiina GW CSSRM1.BM {- mpmr-a737-1 tootjad, vabriku, tarnijad, vabrike
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







