
Kirjeldus
Oslon® Square GW CSSRM3.CM Osloni väljaku viies põlvkond täiustatud jõudlusega. Kõige kompaktsem kõrge - toiteliidega, millel on tuntud hea robustsus, kõrge usaldusväärsus, pikk eluiga ja madal termiline vastupidavus.
Rakendused
- meelelahutus
- siseruumides valgustus
- meditsiiniline valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMD keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- korrosiooni robustsuse klass: 3b
- värvitemperatuur: 5000k - 6500 k
- Cri: 90 (min.), 92 (tüüp.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- tlci: 98 (tüüp.), R9: 80 (min.) @ 5700 K
- helendav voog: tüüp . 288 lm @ 5700 K, 85 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 146 lm @ 5700 K, 85 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 6500 K |
| Helendav intensiivsus: | 85,8 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 265 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.81 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 2,02 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Seeria: | GW CSSRM3.CM |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 600 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A3898 |
Kuum tags: GW CSSRM3.CM - mfn3 - xx51-1, China GW CSSRM3.CM-MFN3-XX51-1 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







