
Kirjeldus
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Osloni väljaku viies põlvkond täiustatud jõudlusega. Kõige kompaktsem kõrge - toiteliidega, millel on tuntud hea robustsus, kõrge usaldusväärsus, pikk eluiga ja madal termiline vastupidavus.
Rakendused
- põllumajandus ja aiandus
- meelelahutus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2200k - 6500 k
- Cri: 70 (min.), 72 (tüüp), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: tüüp . 357 lm @ 4000 K, 85 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 182 lm/w @ 4000 K, 85 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1212 (3030 meetriline) |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 2500 K |
| Helendav intensiivsus: | 107 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 334 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.8 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 2,02 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,79 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | GW CSSRM3.pm |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 3000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | GW CSSRM3.PM - N1N6-A939-1-700-R33 Q65113A4865 |
Kuum tags: GW CSSRM3.PM - N1N6 - A939-1, Hiina GW CSSRM3.PM-N1N6-A939-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







