
GW CSSRM4.HW - SHSM - H1H2-1
Φ<_sub>P=4.60 ... 5.75 μmol/s (kui=700 ma)
Kirjeldus
Oslon® Square GW CSSRM4.HW
Uus põlvkond Oslon Square Horti valge koos footonvooga kuum binning, et lähemal sobitada tüüpiliste töötemperatuuridega. Suurema heledusega maksimeerib see aiandusrakenduste süsteemitasandil footoni voo efektiivsust. Erinevalt tavalistest valgetest LED -idest kasutab AMS Osrami aiavalged LED -id kohandatud fosforilahust, mis on loodud mitte - teisendatud punaste footonite suurenemiseks, et tagada parem kinnitusdetaseme efektiivsus. Lisaks annab see kõrge - võimsus LED kompaktse jalajälje suurepärase töökindluse, pika eluea, tõestatud vastupidavuse ja madala soojustakistuse.
Rakendused
- põllumajandus ja aiandus
- meelelahutus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMD keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- Radiant Flux ( @ 700mA): typ . 1207 mw @ 25 kraadi; tüüp . 1159 mw @ 85 kraadi
- kiirgav efektiivsus ( @ 700mA): typ . 59.4% @ 25 kraadi; tüüp . 58.7% @ 85 kraadi
- footoni voog ( @ 700mA): typ . 5.32 μmol/s @ 25 kraadi; tüüp . 5.11 μmol/s @ 85 kraadi
- footoni voo efektiivsus ( @ 700mA): typ . 2.62 μmol/j @ 25 kraadi; tüüp . 2.59 μmol/j @ 85 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Aianduse LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Valge |
| Helendav intensiivsus: | 125 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 392 LM |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.8 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 2,02 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Läätsede mõõtmed: | 2,79 mm x 1,48 mm |
| Seeria: | GW CSSRM4.HW |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 3000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A6880 |
Kuum tags: GW CSSRM4.HW - shsm - h1H2 - 1, Hiina GW CSSRM4.HW -} SHSM-H1H2-1 Tootjad, tehas, tarnijad, tarnijad, tarnijad
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







