
Kirjeldus
GW DASPA2.EC OSCONIQ ® P 2226
Kõrge - efektiivsus keskel - jõude pikkade eluaegadega ka kõrgetel vooludel ja kõrgetel ristmike temperatuuridel.
Rakendused
- arhitektuur
- arhitektuur / aiavalgustus (LED ja laseriga)
- meditsiiniline valgustus
- fototeraapia
Omadused
- pakett: SMT pakett
- tüüp. Kiirgus: 120 kraadi
- värvitemperatuur: 2700K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 83 (Typ.), R9: 0 (min.)
-Lumeni hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: tüüp . 37 lm @ 3000 K
- helendav efektiivsus: tüüp . 130 lm/w @ 3000 K
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 1009 (2723 meetriline) |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 2700 K |
| Helendav intensiivsus: | 10,1 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 37 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 130 AD |
| Kui - edasi vool: | 100 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.85 V |
| Võimsuse hinnang: | 290 MW |
| Pikkus: | 2,6 mm |
| Laius: | 2,2 mm |
| Kõrgus: | 1,3 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 120 C |
| Seeria: | GW DASPA2.EC |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 1200 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Osconiq |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A5414 |
Kuum tags: GW DASPA2.EC - htjp - 5f7g-1, Hiina GW Daspa2.ec-HTJP-5F7G-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







