
Kirjeldus
Duris® E 5 GW JDSSTS2.CM (Gen 2)
Uue põlvkonna - 2 Duris® E 5 tutvustamine, mis ühendab endas suurema efektiivsuse ja suurema voodu tööstusega ühilduvas vormis (5,6 mm x 3,0 mm). Täielikult ühildub meie Generation-1 seadmega asendamise ja uuendamise hõlbustamiseks. Täiuslikult sobib erinevateks homogeenseteks valgustusrakendusteks, näiteks tuubid ja muud siserakendused, näiteks allapõhja ja kontori süvistatud inventar.
Rakendused
- siseruumides valgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 6500 k
- Cri: 90 (min.), 92 (tüüp.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- helendav voog: typ . 30 lm @ 4000k
- helendav efektiivsus: tüüp . 171 lm/w @ 4000k

|
Tüüp |
Värvitemperatuur |
Helendav voog 1, kui=65 ma φV |
|
GW JDSSS2.CM - GVH2-A838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSSS2.CM - GVH2-XX58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSSS2.CM - GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSSS2.CM - GWH3-XX57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H1H4-A636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H1H4-XX56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H1H4-A535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H1H4-XX55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H2H5-A333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H2H5-XX53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H2H5-A232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H2H5-XX52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSSS2.CM - H2H5-XX51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Pakett / juhtum: | 5630 |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 5000 K |
| Helendav intensiivsus: | 9.38 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 27,8 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 65 MA |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.75 V |
| Võimsuse hinnang: | 180 MW |
| Pikkus: | 5,6 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 0,6 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Seeria: | GW JDSSS2.CM |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 10000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A8862 |
Kuum tags: GW JDSSS2.CM - H2H5 -} A333-1-2, Hiina GW JDSSTS2.CM-H2H5-A333-1-2 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







