
Kirjeldus
Duris ® E 5 GW JDSSS2.em Standard (Gen 2)
Uue põlvkonna - 2 Duris® E 5 tutvustamine, mis ühendab endas suurema efektiivsuse ja suurema voodu tööstusega ühilduvas vormis (5,6 mm x 3,0 mm). Täielikult ühildub meie Generation-1 seadmega asendamise ja uuendamise hõlbustamiseks. Täiuslikult sobib erinevateks homogeenseteks valgustusrakendusteks, näiteks tuubid ja muud siserakendused, näiteks allapõhja ja kontori süvistatud inventar.
Rakendused
- siseruumides valgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (min.), 85 (tüüp), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- helendav voog: typ . 36 lm @ 4000k
- helendav efektiivsus: tüüp . 204 lm/w @ 4000k
|
Tüüp |
Värvitemperatuur |
Helendav voog 1, kui=65 ma φV |
| GW JDSSTS2.EM - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSSS2.EM - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSSS2.EM - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSSS2.EM - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSSTS2.EM - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSSS2.EM - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav intensiivsus: | 11.4 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 34,5 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 65 MA |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.75 V |
| Võimsuse hinnang: | 180 MW |
| Pikkus: | 5,6 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 0,6 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Seeria: | GW JDSST2.EM |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 10000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A8995 |
Kuum tags: GW JDSSTS2.EM - H6H8 - xx55-1-2, Hiina GW JDSSTS2.EM-H6H8-XX55-1-2 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







