
Kirjeldus
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.em
Duris® E 2835 ühendab hea efektiivsuse ja laia tala nurga kompaktsesse vormingusse (2,8 mm x 3,5 mm). See on homogeensete valgustusrakenduste võti, kus Duris® E 2835 ei avalda kunagi muljet selle jõudlusega süsteemitasandil.
Rakendused
- sisevalgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2200k - 6500 k
- Cri: 80 (min.), 85 (tüüp), R9: 0 (min.)
- luumen hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 2)
- helendav voog: tüüp.: 29,2 lm @ 4000 K
- helendav efektiivsus: tüüp.: 165 lm/w @ 4000 K

|
ype |
Värvitemperatuur |
Helendav voog 1, kui=60 ma φV |
|
GW JTLMS1.EM - G7H1-XX510-1 |
2200 K |
21.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS1.EM - G9H2-XX58-1 |
2700 K |
24.0 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GVH3-XX57-1 |
3000 K |
25.5 ... 33.0 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH3-XX56-1 |
3500 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX55-1 |
4000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX53-1 |
5000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX52-1 |
5700 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX51-1 |
6500 K |
27.0 ... 34.5 lm |
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 6500 K |
| Helendav intensiivsus: | 8,88 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 27,8 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 60 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.95 V |
| Võimsuse hinnang: | 180 MW |
| Pikkus: | 3,5 mm |
| Laius: | 2,8 mm |
| Kõrgus: | 0,7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Seeria: | GW JTLMS1.em |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 10000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Tüüp: | Keskel - toitedirektorid |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A2621 |
Kuum tags: GW JTLMS1.EM - GWH4 - xx51-1, China GW JTLMS1.em-GWH4-XX51-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







