
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX57-1-60-R33
LED -valgustuse Cobs mootorite moodulid
Kirjeldus
Duris® E 2835 GW JTLMS3.EM PRE - vormitud PPA 2835 LED -versioon standardse 2835 jalajäljega LED -versioon pakub konkurentsiväärtust rakenduses ja süsteemitasandil. Duris® e 2835 0.2 W SoftLinear ühendab hea mehaanilise painduvuse ja laia tala nurga kompaktsesse vormingusse (2,8 mm x 3,5 mm). See toode sobib hästi painduvate ribade üldise valgustuse rakendamisega. Duris® E 2835 ei jäta kunagi muljet oma jõudlusega süsteemitasandil.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 2,5 mm x 3,5 mm |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 25 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 60 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 3.15 V |
| Võimsuse hinnang: | 180 MW |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätse kuju: | Ristkülikukujuline |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | GW JTLMS3 |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 200000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Tüüp: | Keskel - toitedirektorid |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A6703 |
Kuum tags: GW JTLMS3.EM - G9H1 - xx57-1-60-R33, Hiina GW JTLMS3.EM-G9H1-XX57-1-60-R33 tootjad, tarnijad, tehas, tehas, tehas, tehas
Järgmise:GW JTLMS1.EM - GWH4-XX52-1-60
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







